Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Czwartek 28 Stycznia 2021

Usługa GeForce NOW w prezencie z laptopami Hyperbook

Nabywcy laptopów Hyperbook z kartami graficznymi GeForce RTX serii 30 otrzymują 6-miesięczny dostęp do usługi GeForce NOW.

Dzień dobry,

Firma Hyperbook informuje, że wszystkie modele laptopów wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX serii 30 są objęte promocją, w ramach której ich nabywcy otrzymują 6-miesięczny dostęp do usługi GeForce NOW w abonamencie Founders.

GeForce NOW to usługa gamingu w chmurze firmy NVIDIA, umożliwiająca strumieniowanie w czasie rzeczywistym gier z najpopularniejszych sklepów (Epic Games Store, Steam, Ubisoft Connect, GOG), bezpośrednio na ekran laptopa, desktopa, Maca, Chromebooka czy urządzeń z systemem Android i iOS. Dzięki opcji zapisywania stanu gry w chmurze, można kontynuować rozgrywkę na dowolnym kompatybilnym urządzeniu.

Abonament Founders, w porównaniu do darmowego dostępu do usługi, oferuje dłuższe sesje, priorytetowy dostęp oraz obsługę ray tracingu we wspieranych grach.

Z ofertą laptopów Hyperbook wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX serii 30 można zapoznać się na stronie https://www.hyperbook.pl/ampere/.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie

Hyperbook to oryginalna polska marka, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach laptopów i komputerów. Główną specjalizacją marki Hyperbook jest tworzenie sprzętu, który powstaje na indywidualne zamówienie klienta. W ten sposób powstają unikatowe, niepowtarzalne i bardzo wydajne laptopy, które sygnowane są marką. Już od 2006 roku Hyperbook wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i dostosowuje swoją ofertę do wymogów użytkowników. W efekcie powstały specjalnie linie produktowe, które dedykowane są między innymi graczom. Ponadto idealny sprzęt dla siebie znajdą również programiści, graficy, fotografowie lub też osoby, które laptopa wykorzystują przede wszystkim w trakcie spotkań biznesowych. Szeroki wachlarz możliwości dostępny jest, dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów Hyperbook.