Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Czwartek 29 Lipca 2021

Konkurs urodzinowy Hyperbook

10 lat Hyperbooka

Małym, polskim firmom, nie jest łatwo przetrwać na zatłoczonym i konkurencyjnym rynku komputerów. Zwłaszcza, gdy musi rywalizować z wielkimi, międzynarodowymi potentatami. Tym bardziej więc cieszy fakt, że Hyperbook – producent laptopów kierowanych głównie do graczy i entuzjastów obchodzi właśnie swoje 10-lecie.

Z tej okazji firma zaprasza swoich dotychczasowych klientów i fanów, także tych przyszłych do wzięcia udziału w konkursie urodzinowym. Szczegóły konkursu znajdziecie na naszym fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/hyperbook

W konkursie oprócz gadżetów Hyperbooka można wygrać piłki z autografem Arkadiusza Milika, gry i  słuchawki. Główną nagrodą jest koszulka Bayernu Monachium z autografem Roberta Lewandowskiego. Szansa na wygraną ma aż 40 osób - tyle w sumie nagród jest w konkursie.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie

Hyperbook to oryginalna polska marka, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach laptopów i komputerów. Główną specjalizacją marki Hyperbook jest tworzenie sprzętu, który powstaje na indywidualne zamówienie klienta. W ten sposób powstają unikatowe, niepowtarzalne i bardzo wydajne laptopy, które sygnowane są marką. Już od 2006 roku Hyperbook wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i dostosowuje swoją ofertę do wymogów użytkowników. W efekcie powstały specjalnie linie produktowe, które dedykowane są między innymi graczom. Ponadto idealny sprzęt dla siebie znajdą również programiści, graficy, fotografowie lub też osoby, które laptopa wykorzystują przede wszystkim w trakcie spotkań biznesowych. Szeroki wachlarz możliwości dostępny jest, dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów Hyperbook.