Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Wtorek 15 Czerwca 2021

Laptopy NH5 i NH7 z kartami RTX 3050 Ti i RTX 3050

Najtańsze laptopy dla graczy - Hyperbook NH5 i NH7 z kartami RTX 3050 Ti, oraz RTX 3050 Hyperbook wprowadza do swojej odświeżone modele NH5 i NH7. Nowości to lepsze procesory oraz tańsze karty graficzne z serii RTX 3000. Więcej grania za niższą cenę!

26 czerwca debiutują modele laptopów Hyperbook z najnowszymi kartami mobilnymi z serii RTX 3000 – 3050 Ti. To najtańszy model z tej serii, co przekłada się na cenę całego laptopa. Dodatkowo laptopy otrzymają nowsze procesory a także lepsze, z punktu widzenia graczy ekrany LCD

PROCESOR

Nowe modele dostępne są z procesorami Intela z serii 11. Mowa o sześciordzeniowym (12 wątków) i5-11400H i ośmiordzeniowym (szesnaście wątków) i7-11800H. Każdemu CPU może towarzyszyć do 64 GB pamięci RAM DDR4 3200

EKONOMICZNA GRAFIKA

Użytkownik może wybrać model z jedną z trzech kart graficznych RTX 3060, RTX 3050 Ti i RTX 3050. To najtańsze układy z najnowszej serii kart NVIDII, ale dysponują wystarczająca mocą do komfortowej rozgrywki w nowoczesne gry w rozdzielczości Full HD.

Limit mocy (TGP) jakim charakteryzują się poszczególne karty to 105 W dla RTX 3060 i 75W dla RTX 3050 Ti i 3050.

Karty korzystają z nowoczesnej architektury Ampere i wspierają wszystkie przydatne graczom techniki jak ray tracing czy NVIDIA DLSS. Zapewnia to doskonałą jakość obrazu i płynność rozgrywki.

EKRAN DOBRY DO GRANIA

Modele NH5 wyposażone są w ekran IPS o przekątnej 15,6 cala. Odwzorowanie barw zapewnia pokrycie 90% palety sRGB. Częstotliwość odświeżania wynosi 240 Hz. Pokrywa matrycy wykonana została z aluminium. W wypadku modelu NH7 odpowiednie wartości to 17,3 cala, IPS, 90% sRGB i 144 Hz.

Rozdzielczość ekranu jest dobrze dostosowana do możliwości zastosowanych kart graficznych, a wysoka częstotliwość odświeżania zapewnia płynny obraz w trakcie gry. 

OPTYMALNA KONFIGURACJA

Wszystko zamknięto w lekkiej i wytrzymałej obudowie o wadze 2,2 kg w wypadku NH5 i 2,5 kg dla NH7.

Komputer może być wyposażony w maksymalnie dwa dyski w standardzie M.2 i jeden 2,5 cala.

W firmowym sklepie Hyperbook można modyfikować wszystkie parametry laptopa. Chcesz więcej pamięci RAM, inny dysk SSD, poprawione chłodzenie - żaden problem! Jednocześnie, jeżeli nie chcesz korzystać z konfiguratora, możesz wybrać standardową wersję prosto z półki.

Zastosowana klawiatura wyposażona w podświetlenie RGB powoduje, że sterowanie czy pisanie będzie jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Przeciwnicy takiego ozdobnika bez problemu mogą ustawić mniej rzucający się w oczy kolor, czy wręcz wyłączyć podświetlenie.

PROMOCJA

Wszystkie aktualnie składane w sklepie Hyperbooka zamówienia na laptopy objęte są promocją. Aby z niej skorzystać należy w pole kodu rabatowego wpisać hasło BONUS. Promocja obowiązuje do 20 czerwca.

W ramach promocji każdy kupujący otrzymuje rabat w wysokości 200 zł i zaawansowany układ chłodzenia gratis,

Dokładna specyfikacja nowych modeli dostępna pod adresem:

https://www.hyperbook.pl/sklep/pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=tlh45&submit_search=

ceny nowych laptopów zaczynają się od 5399 zł dla NH4 i 4699 dla NH7

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie

Hyperbook to oryginalna polska marka, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach laptopów i komputerów. Główną specjalizacją marki Hyperbook jest tworzenie sprzętu, który powstaje na indywidualne zamówienie klienta. W ten sposób powstają unikatowe, niepowtarzalne i bardzo wydajne laptopy, które sygnowane są marką. Już od 2006 roku Hyperbook wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i dostosowuje swoją ofertę do wymogów użytkowników. W efekcie powstały specjalnie linie produktowe, które dedykowane są między innymi graczom. Ponadto idealny sprzęt dla siebie znajdą również programiści, graficy, fotografowie lub też osoby, które laptopa wykorzystują przede wszystkim w trakcie spotkań biznesowych. Szeroki wachlarz możliwości dostępny jest, dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów Hyperbook.