Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Poniedziałek 29 Marca 2021

Promocja Marvel's Avengers

Hyperbook bierze udział w promocji Marvel Avengers!

Laptopy Hyperbook dołączają do promocji Intela  - Marvel Avengers. W jej ramach zakup każdego laptop wyposażonego w procesor Intel i5, i7 lub i9 dziewiątej lub dziesiątej generacji premiowany jest grą Marvel Avengers.

Kody można realizować do 31 lipca 2021.

Szczegóły promocji pod adresem

https://www.hyperbook.pl/intel-marvels-avengers/

Modele Hyperbook biorące udział promocji to m.in. GTR, NH7, V15, V17

Marvel’s Avengers jest przygodową grą akcji, której akcja rozgrywa się w uniwersum Marvela. Członkowie drużyny Mścicieli po katastrofie działający samodzielnie jednoczą się, aby pokonać złowroga organizację. Gra jest efektem współpracy studiów Crystal Dynamics i Eidos-Montréal, a wydawcą Square-Enix

https://avengers.square-enix-games.com/pl/

Zalecane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10

Procesor: Intel i7-4700K / AMD Ryzen 5 1600

Pamięć: 16 GB RAM

Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 8GB

Miejsce na dysku: 110 GB

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie

Hyperbook to oryginalna polska marka, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach laptopów i komputerów. Główną specjalizacją marki Hyperbook jest tworzenie sprzętu, który powstaje na indywidualne zamówienie klienta. W ten sposób powstają unikatowe, niepowtarzalne i bardzo wydajne laptopy, które sygnowane są marką. Już od 2006 roku Hyperbook wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i dostosowuje swoją ofertę do wymogów użytkowników. W efekcie powstały specjalnie linie produktowe, które dedykowane są między innymi graczom. Ponadto idealny sprzęt dla siebie znajdą również programiści, graficy, fotografowie lub też osoby, które laptopa wykorzystują przede wszystkim w trakcie spotkań biznesowych. Szeroki wachlarz możliwości dostępny jest, dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów Hyperbook.