Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Środa 17 Marca 2021

Promocja Zwiększ Moc!

Hyperbook bierze udział w promocji Zwiększ Moc!

16 marca ruszyła promocja firmy NVIDIA o nazwie Zwiększ Moc! (ang. Power Up!). W ramach tej promocji każdy, kto kupi w terminie 16 marca - 15 kwietnia laptopa wyposażonego w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX (GeForce RTX 3080, 3070, 3060, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060) otrzyma dedykowany kod, którego realizacja zapewnia dostęp do gry Outriders.

Kody można realizować do 14 maja 2021.

Szczegóły promocji pod adresem

https://www.hyperbook.pl/power-up/

https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/outriders-bundle/

Modele Hyperbook biorące udział promocji to m.in. NH5, NH7, V15, V17

Outriders to strzelanka RPG osadzona w klimacie mrocznego SF. Akcja dzieje się w przyszłości, po zniszczeniu Ziemi. Ludzkość upatruje swoją jedyną nadzieję w opanowaniu planety Enoch. W tym celu wysłano statek z żołnierzami - tytułowymi Outriders. Twórcą gry jest polskie studio People Can Fly (znane m.in. z gry Bulletstorm), wydawcą – Square Enix. Gra oferuje tryb dla pojedynczego gracza, współpracy z dwoma innymi oraz multiplayer.

https://outriders.square-enix-games.com/pl/

Premiera gry została zaplanowana na 1 kwietnia 2021 r.

Zalecane wymagania sprzętowe dla gry 1080p / 60fps to:

System operacyjny: Windows 10

Procesor: Intel i7-7700 / AMD Ryzen 5 1600

Pamięć: 16 GB RAM

Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 8GB

DirectX: Wersja 12

Miejsce na dysku: 70 GB

Tagi: Nvidia | Hyperbook | RTX | Outcast | People | can | fly
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie

Hyperbook to oryginalna polska marka, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach laptopów i komputerów. Główną specjalizacją marki Hyperbook jest tworzenie sprzętu, który powstaje na indywidualne zamówienie klienta. W ten sposób powstają unikatowe, niepowtarzalne i bardzo wydajne laptopy, które sygnowane są marką. Już od 2006 roku Hyperbook wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i dostosowuje swoją ofertę do wymogów użytkowników. W efekcie powstały specjalnie linie produktowe, które dedykowane są między innymi graczom. Ponadto idealny sprzęt dla siebie znajdą również programiści, graficy, fotografowie lub też osoby, które laptopa wykorzystują przede wszystkim w trakcie spotkań biznesowych. Szeroki wachlarz możliwości dostępny jest, dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów Hyperbook.